Kurumsal Üyeler
Kategoriler
<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1"> Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca Evden Eve ...

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat

30-09-2019

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Nakliyat Cep, müşteri potansiyelinin en iyi ve en üst seviyede kaliteli bir hizmet sağlamak için kuruldu.

Siz değerli müşterilerimiz için evden eve nakliyat firmalarını bir araya getirerek bu hizmetin çok profesyonel bir şekilde yapılmasını kuruluşumuzun bir vizyonu haline getirdik.

Şüphesiz evden eve nakliyat hizmeti stresli bir süreçtir.

Büyük bir titizlikle koruduğunuz eşyalarınız için endişeye kapılmayın.

Mobilyalarınız, beyaz eşyanız, kırılabilir eşyalarınız kısaca ev içerisinde bulunan tüm eşyalarınızın hızlıca vakit kaybetmeden hazırlanması,herhangi bir hasar oluşmadan paketlenmesi ve yeni adresinize aktarılması son derece önemli ve hassas bir süreçtir.

İstanbul merkez olmak üzere tüm Türkiye genelinde evden eve nakliyat hizmetini bulunduğunuz noktaya kadar getirterek emin ellerde olduğunuzu hissettirmek için 7/24 uzman ekibimizle yanınızdayız.

Müşteri odaklı çalışmalarımızın sonucunda Türkiye geneli evden eve nakliyat,şehirler arası nakliyat,ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı,asansörlü nakliyat,banka taşımacılığı olmak üzere gün geçtikçe geniş bir aile olacağımıza inancımız tamdır.

Nakliyat Cep olarak sizlere en iyi ve güvenilir hizmeti vermek için tüm süreçlerde yanınızda olacağız.

Bizler en iyi evden eve nakliyat sürecini yürüttüğümüz için mutlu olurken sizler de endişeye kapılmadan kaliteli bir hizmet aldığınız için yeni adresinize mutlulukla taşınmış olacaksınız.

Oluşturduğumuz platformun hizmetlerimiz kategorisinde yer alan evden eve nakliyat işlemleriniz için talep oluşturduğunuz andan itibaren evden eve nakliyat firmaları oluşturduğunuz talep doğrultusunda sizlere teklifini yapacaktır.Fiyat teklifi veren firmaları görüntüleyip bu firmalar hakkında yapılan yorumları ve puan durumunu görüntüleyerek güvenilir bir taşınma hizmeti alacaksınız.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Evden eve nakliyat için talep oluşturduktan sonra mutlaka ücretsiz keşif hizmeti isteyin.

Evden eve nakliyat firmaları içerisinde anlaştığınız firma mutlaka bulunduğunuz konumu incelemeli ve taşımacılıkta olası riskleri ortadan kaldırmak için sizlere kaliteli bir hizmet sağlamalıdır.

Mobilya,beyaz eşya, kırılabilir eşyalarınız,özenle paketlenmelidir.

Sökülen eşyalarınız büyük bir hassasiyetle ve sorumlulukla araca yüklenmeli ve yeni adresinizde montajı yapılmalıdır.

Taşınma işlemi başlamadan önce anlaştığınız firmanın ekspertizi mutlaka eşyalarınızı sigortalı eşya taşımacılığı kapsamında taşıyacağını beyan etmelidir ve bu beyan sözleşmede mutlaka olmalıdır.

Nakliyat Sigortası Nedir?

Ekspertiz eşliğinde halihazırda evinizde bulunan eşyaların incelenip değer biçilmesidir.Özellikle bu konu müşterilerin mağdur olmaması için son derece önemlidir.

Firmaların trafik sigortası,taşımacılık sigortası değildir. Özellikle müşterilerin eşyalarının muhafazası için araç sigortası ile nakliyat sigortası karıştırılmamalıdır.

Sözleşmede beyan edilen tüm maddeler tek tek okunmalıdır.

Gerek yüklenici firma gerek müşteriler sözleşme kapsamında hareket etmelidir.

Aksi durumda mağduriyetlerin yaşanmaması için sözleşmeye tarafların rızası doğrultusunda ilgili maddeler eklenerek nakliyat sigortası güvence altına alınmalıdır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat blog yazımızı okudunuz mu?

Sizde Hemen Teklif Alın Kolay Taşının